Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Jasełka w kościele parafii Cichobórz

Gwiazdeczki obwieszczają narodziny Zbawiciela

Jasełka w kościele parafii Cichobórz

W niedzielę 8 stycznia 2023 roku po  święcie Trzech Króli, grupa uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mienianach wraz z opiekunami , na zaproszenie księdza proboszcza, gościła w kościele parafii  św. Maksymiliana Kolbe w Cichobórzu, wystawiając w czasie mszy świętej szkolne Jasełka.

Widownią oglądającą występ byli parafianie, zaproszeni rodzice i rodzina młodych artystów. Ksiądz proboszcz Zbigniew Gaca podziękował w miłych słowach uczniom i opiekunom, a na koniec wręczył słodki upominek.

Józef z Maryją wśród aniołków
1.