Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Kino i super zabawa- wycieczka do Zamościa

Dzieci pozują przy plakacie bajki Psi Patrol

Kino i super zabawa- wycieczka do Zamościa

Dnia 17 października 2023 roku uczniowie z klas 1-3 pojechali na wycieczkę do Zamościa, Najpierw udaliśmy się do kina na bajkę "Psi Patrol". Przygody filmowych bohaterów dostarczyły dzieciom wielu niezapomnianych emocji.

Po obejrzeniu filmu cała nasza grupa wybrała się na do sali zabaw Hop Bęc. Bawiąc się bardzo wesoło aktywnie spędziliśmy czas, a na zakończenie uczniowie zjedli przepyszną pizzę. Wycieczka miała na celu kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych, oraz bezpiecznego zachowania w środkach transportu. To również doskonała okazja do integracji uczniów i wzmocnienia więzi koleżeńskiej. Pełni wrażeń kinowych i kulinarnych, troche zmęczeni zabawą, ale zadowoleni, w doskonałych humorach wróciliśmy do szkoły. Dzień był wyjątkowo udany.

Uczniowie w Sali kinowej oglądają bajkę
1.