Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Lekcja biblioteczna i zajęcia z alpinistyki

Uczniowie zapoznają się z Układem Słonecznym

Lekcja biblioteczna i zajęcia z alpinistyki

31 maja 2023 roku uczniowie klas I –III uczestniczyli w lekcji bibliotecznej „Programowanie ozobotów” w Bibliotece Pedagogicznej w Hrubieszowie. Uczniowie zapoznali się z podstawami astronomii, planetami Układu Słonecznego.

Wiedzę swoją sprawdzili w teście, wybierając odpowiedzi na tablicy interaktywnej. Następnie odbyły się zajęcia praktyczne w programowaniu ozobotów. Zwiedzili galerię obrazów oraz księgozbiór biblioteki. Kulminacją pobytu było wspólne zdjęcie. Dziękujemy! W następnej części dnia był pobyt w Parku linowym. Ćwiczenia na trasie wspinaczkowej oraz zabawy na placu zabaw i parku przyniosły dużo radości. Już nie możemy doczekać się następnego przyjazdu. Życzymy wszystkim bezpiecznych wakacji!

Spotkanie w bibliotece
Spotkanie w bibliotece