Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Mikołajki na sali zabaw "Hop Bęc„ w Zamościu

Pamiątkowe zdjęcie dzieci z Mikołajem w Sali Zabaw

Mikołajki na sali zabaw "Hop Bęc„ w Zamościu

Dzieci z klasy pierwszej i drugiej spędziły Mikołajki w Sali Zabaw „Hop Bęc” w Zamościu. Dzieci miały zapewnione mnóstwo ciekawych atrakcji. Najlepszą okazała się wielka zjeżdżalnia, do której trzeba było przejść po torze przeszkód. Dzieci korzystały z mini pojazdów, bawiły się w basenie z piłeczkami.

Pobyt w Sali Zabaw zakończył ciepły posiłek. Dzieci bawiły się świetnie, miały okazję aktywnie spożytkować swoją energię. Zadowolone, trochę zmęczone, ale pełne radości i uśmiechów wróciły do szkoły. Mamy nadzieję, że wkrótce ponownie odwiedzimy salę zabaw.

Dzieci odpoczywają po zabawie w Sali zabaw na fotelach
1.