Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Pasowanie na ucznia klasy 1

Zdjęcie grupowe dzieci z rodzicami i Panem Dyrektorem

Pasowanie na ucznia klasy 1

Dnia 4 listopada uczniowie klasy pierwszej zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. 10 –ro dzieci pokazało swoje umiejętności wokalno-aktorskie w krótkiej inscenizacji. Po złożeniu uroczystego ślubowania pan dyrektor Robert Kryszczuk przyjął najmłodszych kandydatów do społeczności Szkoły Podstawowej im Jana Pawła II w Mienianach..

Dzieci musiały złożyć swój podpis pod tekstem ślubowania. Ich trud został nagrodzony otrzymaniem dyplomu i słodkich upominków przygotowanych przez rodziców.

Dzieci składają uroczyste ślubowanie
Dzieci składają uroczyste ślubowanie