Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Pomagamy zwierzętom ze schroniska w Zamościu

Plakat promujący akcję

Pomagamy zwierzętom ze schroniska w Zamościu

W dniach od 11.10.2021r. do 30.11. 2021r. w naszej szkole odbyła się zbiórka dla schroniska dla zwierząt w Zamościu.

Podczas szkolnego apelu poprzedzającego zbiórkę członkowie Wolontariatu i SU przypomnieli o akcji. Pojawił się tez plakat promujący akcję. Cała społeczność szkolna z zaangażowaniem przystąpiła do akcji. Zebrano duże ilości karmy suchej i mokrej, koce, legowiska, obroże, zabawki, miski. Dary zostały posegregowane i przekazane kochanym zwierzakom.
Dziękujemy za każdy przyniesiony dar!
Społeczność szkolna ponownie udowodniła, że mamy serce na właściwym miejscu.

Dary dla schroniska dla zwierząt w Zamościu.
Wolontariusze i Opiekunowie
Zdjęcie 1