Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Szachy to sport dla mózgu

Mistrz szachowy nadzoruje przebieg turnieju
fot.wlasna

Szachy to sport dla mózgu

Szachy rozwijają nasze zdolności poznawcze, pomagają w koncentracji, zwiększają kreatywność, poprawiają umiejętność logicznego myślenia. W dniu 26.10.2022r. w naszej szkole odbyły się zawody szachowe organizowane ramach Turniejów o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów. Uczestniczyli w nich uczniowie z klas 4-8.

Zawody przeprowadził, nadzorował i oceniał sędzia szachowy Pan Mieczysław Pszeniczka. Po podsumowaniu wszystkich rozegranych partii zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:
Kategoria 4-6
1 m-ce Karol Pawelec, 2 m-ce Patryk Tokarski, 3 m-ce Filip Chmiel, 4 m-ce Karolina Martyniuk.
Kategoria 7-8
1 m-ce Monika Kanonienko, 2 m-ce Szymon Curyło, 3 m-ce Jakub Brzoza, 4 m-ce Alan Frank

Sędzia szachowy nadzoruje przebieg turnieju
Zdjęcie 1