Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Uczniowie z wizytą w 2 Hrubieszowskim Pułku Rozpoznawczym

Pomnik Wojska Polskiego

Uczniowie z wizytą w 2 Hrubieszowskim Pułku Rozpoznawczym

3 czerwca klasy I-VIII naszej szkoły uczestniczyły w Dniu Otwartym Koszar. Nasi uczniowie w czasie wizyty w jednostce zostali zapoznani z jej historią na przestrzeni wielu lat. Dzieci miały okazję uczestniczyć w pokazie sprzętu wojskowego.

Po szczegółowym instruktażu na temat obchodzenia się z bronią udzielonym przez żołnierzy i pod ich opieką nasi uczniowie strzelali na strzelnicy oraz rzucali granatami (atrapami). W programie nie zabrakło licznych atrakcji. Młodsza grupa miała możliwość zabawy na dmuchańcach. A na koniec wszyscy mogli skosztować wojskowej grochówki.