Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Wycieczka do Zamościa klas 1 -3

Wycieczka do Zamościa klas 1 -3

Wycieczka do Zamościa klas 1 -3

31 maja klasy I, II i III wybrały się pod opieką swoich wychowawczyń do Parku Trampolin w Zamościu. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołów klasowych oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.

Przed wejściem na główną halę dzieci miały rozgrzewkę pod okiem profesjonalnych trenerów. Prawidłowo przeprowadzone ćwiczenia są niezbędne, aby uniknąć kontuzji. Po rozgrzewce, pod okiem instruktorów, uczniowie wykonywali ciekawe ćwiczenia, grali chowanego, a nawet próbowali robić salta. Pobyt w parku trampolin okazał się dla uczniów świetną zabawą. Z pewnością, dla każdego, ta niezwykła lekcja wf -u była ciekawym doświadczeniem. Po intensywnym wysiłku dzieci odwiedziły restauracje McDonald’s, żeby zregenerować siły i ruszyły na dalszą część wycieczki. Kolejnym punktem naszej wycieczki było udanie się do Manufaktury słodyczy „Tęcza” na warsztaty wykonania swoich własnych lizaków. Najpierw przyglądaliśmy się jak powstaje masa do przygotowania lizaka, a następnie każdy po kolei podchodził i wyrabiał swojego lizaka. Na koniec dzieci mogły sobie kupić różnego rodzaju słodkości. To była najsłodsza i kolorowa lekcja. Takie pokazy to fantastyczny pomysł na ciekawe spędzenie czasu oraz świetne powiązanie zabawy z nutką edukacji, której finałem są poszerzone horyzonty. Uczniowie wrócili do szkoły zmęczeni, ale zadowoleni i z uśmiechami na twarzach.

Dzieci skaczą w Parku trampolin
Dzieci skaczą w Parku trampolin