Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Wycieczka na Roztocze i do Parku Trampolin Fort Jump w Zamościu

Szlakiem Szumów nad Tanwią.
Fot.własna

Wycieczka na Roztocze i do Parku Trampolin Fort Jump w Zamościu

W dniu 18 października 2023 r. uczniowie klas IV - VIII wraz z wychowawczyniami wzięli udział w wycieczce. Pierwszym przystankiem był Susiec. Tam powędrowaliśmy pod okiem przewodnika Szlakiem Szumów nad Tanwią.

Dzień był słoneczny, co dodatkowo podnosiło atrakcyjność wycieczki plenerowej. Pan przewodnik w ciekawy sposób przybliżył nam historię Suśca i Rebizantów oraz jego atrakcje. Wyjazd na Roztocze okazał się wspaniałym przeżyciem dla wszystkich jego uczestników.

Kolejnym etapem wycieczki był Park Trampolin Fort Jump w Zamościu. Przed wejściem na halę dzieci miały rozgrzewkę pod okiem profesjonalnego trenera. Prawidłowo przeprowadzone ćwiczenia są niezbędne, aby uniknąć kontuzji.  Po rozgrzewce, pod okiem instruktorów,  uczniowie wykonywali ciekawe ćwiczenia, a nawet próbowali robić salta. Pobyt w parku trampolin okazał się dla uczniów świetną zabawą.

Uczniowie i opiekunowie na  Szlaku Szumów nad Tanwią.
1.
Uczniowie i opiekunowie na Szlaku Szumów nad Tanwią.
Grupa uczniów przy wodospadzie Jeleń.
2.
Grupa uczniów przy wodospadzie Jeleń.
 Zdjęcie grupowe uczniów i wychowawców.
3.
Zdjęcie grupowe uczniów i wychowawców.
Uczniowie odpoczywają przy stolikach.
4.
Uczniowie odpoczywają przy stolikach.
Uczennice zjeżdżają w parku trampolin.
5.
Uczennice zjeżdżają w parku trampolin.
 Zdjęcie grupowe uczniów w parku trampolin.
6.
Zdjęcie grupowe uczniów w parku trampolin.