Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Wyjazd do Chełmskiego Parku Wodnego i na Tor Kartingowy

Uczniowie w hali toru kartingowego

Wyjazd do Chełmskiego Parku Wodnego i na Tor Kartingowy

Dniu 28.09.2022r. uczniowie klas 4 - 8 uczestniczyli w wyjeździe do Chełma. Wycieczka została zorganizowana w celu zaprezentowania uczestnikom aktywnej formy spędzania czasu wolnego. Na basenie uczniowie mieli do dyspozycji zjeżdżalnie, jacuzzi, basen z biczami wodnymi, ,,rzekę z prądem”.

Nad bezpieczeństwem czuwali opiekunowie oraz ratownicy,  którzy spotkanie rozpoczęli od zapoznania uczestników wycieczki z regulaminem korzystania z pływalni. Czas spędzony „w wodzie” przysporzył wszystkim uczestnikom wyjazdu oprócz korzyści zdrowotnych wiele radości i przyjemnych wrażeń. Kolejną atrakcją wycieczki była wizyta na Torze Kartingowym i przejazdy gokartami. Zabawie towarzyszyły ogromne emocje, ponieważ każdy z uczestników chciał stanąć na podium za osiągnięcie najlepszego wyniku. W drodze powrotnej uczniowie dzielili się swoimi wrażeniami, pytali czy w najbliższym czasie będą mogli skorzystać ponownie z takiego wyjazdu, wynika z tego, że wspólnie spędzony czas był świetną zabawą dla  wszystkich.

Uczniowie  wraz z opiekunami przed budynkiem Parku Wodnego w Chełmie
Zdjęcie 1
Uczniowie wraz z opiekunami przed budynkiem Parku Wodnego w Chełmie
Uczestnicy wyjazdu w basenie