Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Wyjazd integracyjny dla klas IV-VI na poligon paintoballowy "KONTRA"

Zdjęcie grupowe po stoczonej bitwie
fot.własna

Wyjazd integracyjny dla klas IV-VI na poligon paintoballowy "KONTRA"

Dnia 19 czerwca 2023r. uczniowie klas IV-VI pojechali do Szewni Dolnej na poligon paintballowy "KONTRA". Gospodarz obiektu wyjaśnił najważniejsze zasady bezpieczeństwa obowiązujące na terenie "poligonu" oraz zasady posługiwania się pistoletami w czasie trwania zabawy i po jej zakończeniu.

Po oddaniu kilku strzałów na strzelnicy i podzieleniu się na drużyny wszyscy przystąpili do pojedynku. Została rozegrana bitwa między drużynami Czerwonych i Niebieskich. Po zakończonej grze wszyscy usiedli przy ognisku, przy którym piekli kiełbaski. Uczestnicy wycieczki zadowoleni i zmęczeni wrócili do domu.

Szkolenie na strzelnicy
1.