Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mienianach uczestniczyli w wyjeździe do Lublina, który miał charakter rekreacyjno-sportowy.
Pierwszym punktem programu była wizyta na torze gokartowym. Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności oraz aktywnego spędzenia czasu. Zajęcia sprzyjały integracji i współpracy w grupie.
Następnie uczniowie udali się na stadion, gdzie uczestniczyli w meczu Elite League U20: Polska – Niemcy. Wyjazd był okazją do bezpośredniego udziału w wydarzeniu sportowym oraz poznania zasad kibicowania i atmosfery towarzyszącej rozgrywkom na wysokim poziomie.
Wyjazd dostarczył uczniom wielu pozytywnych doświadczeń, łącząc aktywność fizyczną z edukacją sportową.



