Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - XLVI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

Zwycięscy turnieju

XLVI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

W Urzędzie Gminy Hrubieszów 9 marca odbyły się eliminacje gminne XLVI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” Naszą szkołę  w II grupie wiekowej ( klasy 5-8) reprezentowali: Vanessa Puchala i Szymon Curyło uczniowie klasy VII.

Miło nam poinformować, że Szymon Curyło zdobył I miejsce a Vanessa Puchala II miejsce. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że uczeń naszej szkoły będzie reprezentował Gminę Hrubieszów w eliminacjach na szczeblu powiatu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy i uczestnicy konkursu
Organizatorzy i uczestnicy konkursu