Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - XXI Gminny Konkurs Poezji Religijnej i Patriotycznej

Główna dekoracja konkursu
fot.własna

XXI Gminny Konkurs Poezji Religijnej i Patriotycznej

23 maja 2024r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mienianach odbył się XXI Gminny Konkurs Poezji Religijnej i Patriotycznej pod patronatem Wójta Gminy Hrubieszów – Tomasza Zająca i Proboszcza parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Czerniczynie – Andrzeja Dzido.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów wszystkich szkół z terenu Gminy Hrubieszów. Komisja Konkursowa w składzie: ks. Kanonik Marian Garmol, Pani Kazimiera Barbara Miącz, Pani Iga Śnieg-Wójcicka, wytypowała następujących zwycięzców:

I miejsce – Magdalena Matelska – Szkoła Podstawowa w Stefankowicach

II miejsce – Aleksandra Wiśniewska – Szkoła Podstawowa w Stefankowicach

III miejsce – Samanta Giergielewicz – Szkoła Podstawowa w Mienianach

Wyróżnienie – Julia Bednarczuk – Szkoła Podstawowa w Ślipczu z/s w Kozodawach

Wyróżnienie – Wiktoria Skubis – Szkoła Podstawowa w Mienianach

Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Hrubieszów i Proboszcza naszej parafii. Wszyscy uczestnicy za udział w konkursie otrzymali dyplomy z podziękowaniem oraz czekoladki, a nauczyciele podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu. Dziękujemy za piękną i wzruszającą recytację poezji oraz życzymy dalszych sukcesów.

Pan Dyrektor wita uczestników, opiekunów i Komisję Konkursową
Pan Dyrektor wita uczestników, opiekunów i Komisję Konkursową