Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Konkurs języka angielskiego Vocabulary Cracker

Konkurs języka angielskiego Vocabulary Cracker

W dniu 15.11. 2022r. w naszej szkole odbył się I etap konkursu z języka angielskiego pod hasłem Vocabulary Cracker.
  Uczestnicy zmierzyli się z  testem wiedzy, który zawierał tematyczne słownictwo z zakresu kultury, edukacji, pracy, podróżowania, usług, żywienia, życia prywatnego, nauki, zdrowia i sportu.
Podczas eliminacji zostaną wyłonieni  zwycięzcy z kategorii klas 4-6 oraz klas 7-8. Konkurs finałowy odbędzie się 29.11.2022r. , wtedy nasi uczniowie będą konkurować już nie tylko ze sobą, ale z innymi szkołami gminy Hrubieszów.
Organizatorem konkursu jest Iwona Podgalska-Pańko, nauczycielka języka angielskiego.