Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Akcja- Mam kota na punkcie mleka

Grafika ilustrująca dziewczynkę pijącą mleko
fot.pixabay.com

Akcja- Mam kota na punkcie mleka

Akcja "Mam kota na punkcie mleka" została przeprowadzona wśród uczniów klas 1-3 naszej szkoły.

Celem akcji jest propagowanie i rozpowszechnianie wiedzy na temat właściwości odżywczych mleka i produktów mlecznych, kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych oraz motywowanie ich do podejmowania działań prozdrowotnych. W ramach programu realizowane są różnorodne działania, takie jak organizacja konkursów, przygotowywanie materiałów edukacyjnych, prowadzenie spotkań w szkołach oraz tworzenie filmów instruktażowych skierowanych do nauczycieli. Ponadto, główną postacią kampanii jest Kot Mleczysław w towarzystwie Mlecznej Kity.

Pogadanka na temat akcji
Messenger_creation_6bc979fe-c2ca-44d2-a8f6-96b11c94e130