Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - I miejsce naszej drużyny w XVIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej

Grafika ilustrująca zwycięską drużynę
fot.własna

I miejsce naszej drużyny w XVIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej

W piątek 31 marca odbył się XVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar przewodniczącej Rady Gminy Hrubieszów Anety Dąbrowskiej Moniatycze 2023.

Drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce w XVIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej, a najlepszym strzelcem został uczeń naszej szkoły Jakub Kostrubiec. Drużynę do turnieju przygotowywał nauczyciel wychowania fizycznego Pan Roman Siudyka. Gratulujemy naszej drużynie zajęcia pierwszego miejsca na podium.

Uczestnicy turnieju na wspólnym zdjęciu
Uczestnicy turnieju na wspólnym zdjęciu