Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - "Jak nie czytam, jak czytam"

Grafika ilustrująca uczestników akcji
fot.własna

"Jak nie czytam, jak czytam"

7 czerwca o godzinie 10.00 cała społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej aby czytać książki w ramach akcji "Jak nie czytam, jak czytam".

Każdy z uczniów czytał innym to, na co miał ochotę. Głównym celem akcji była budowa pozytywnego wizerunku czytania oraz  sprawienie, by książka nie kojarzyła się młodym ludziom z obowiązkową lekturą i czymś nudnym. Poprzez wspólne czytanie w gronie koleżanek vi kolegów uczniowie mogli odkryć radość czytania i pokazali dorosłym, jak się czyta. Organizatorem akcji była pani Julita Jonaszek.

Uczennica zapoznaje uczniów z przebiegiem akcji
Uczennica zapoznaje uczniów z przebiegiem akcji