Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Międzynarodowy Dzień Kropki w naszej szkole

Grafika ilustrująca kropki
fot.pixabay.com

Międzynarodowy Dzień Kropki w naszej szkole

15 września 2021  w środę klasy 1-3 obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest  to święto,  które stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci oraz rozwijania kreatywności i wiary we własne możliwości. Na zakończenie uczniowie wykonali piękne prace plastyczne związane z tym świętem.

Uczniowie za pomocą kropek wypełniają przygotowane przez nauczycieli szablony.
received_823276808362569
Uczniowie za pomocą kropek wypełniają przygotowane przez nauczycieli szablony.
Uczeń wykonuje pracę z okazji Dnia Kropki.
received_991062558402413
Uczeń wykonuje pracę z okazji Dnia Kropki.
Wychowawczynie klas 1-3 z uczniami stoją na korytarzu, uczniowie trzymają prace wykonane z okazji Dnia Kropki.
received_166163348995763