Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Międzypokoleniowy projekt we współpracy z PCK

Grafika ilustrująca uczestników spotkania
fot.www.facebook.com/PCKHrubieszow/

Międzypokoleniowy projekt we współpracy z PCK

W poniedziałek grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunem Szkolnego Koła PCK panią Julitą Jonaszek udała się HDK by wziąć udział w kolejnym wydarzeniu w ramach międzypokoleniowego projektu.

To już drugie wydarzenie w ramach międzypokoleniowego projektu, który realizowany jest dzięki wsparciu Niemieckiego Czerwonego Krzyża. Dziś nasi uczniowie oraz inne Szkolne Kola PCK a także Klub Seniora CZAS rywalizowały ze sobą w konkurencjach sportowych. Były stare, trochę już zapomniane zabawy, jak toczenie fajerek, były całkiem nowoczesne jak kręgle i bule. A do tego wyścig wodny, tor kapslowy i mnóstwo innych atrakcji .To był aktywnie i miło spędzony dzień.

Uczestnicy wydarzenia przed HDK
Uczestnicy wydarzenia przed HDK