Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - OGÓLNOPOLSKA ZBIÓRKA NA BUDOWĘ DOMU HOSPICYJNEGO DLA DZIECI

Grafika ilustrująca ogólnopolską zbiórkę na budowę domu hospicyjnego dla dzieci
fot. www.facebook.com/zsercadlaserca

OGÓLNOPOLSKA ZBIÓRKA NA BUDOWĘ DOMU HOSPICYJNEGO DLA DZIECI

Nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską zbiórkę na budowę domu hospicyjnego dla dzieci fundacji "Z serca dla serca"

Hospicjum dla dzieci w Zaleszanach posłuży najbardziej niewinnym, bezbronnym dzieciom dotkniętym chorobą i cierpieniem. To wyjątkowy Dom, gdzie każde dziecko będzie mogło odpocząć i znaleźć ulgę pośród swojego cierpienia i choroby. To nie tylko Dom dla małych pacjentów, ale i ich rodzin. Dom Aniołków wziął się z potrzeby społecznej, by w miejscu, gdzie mieści się pustka na mapie hospicjów dla dzieci, wybudować wyjątkowe miejsce, gdzie niebo łączy się z ziemią.

Nasi uczniowie i nauczyciele chętnie włączyli się w to przedsięwzięcie i tym samym udowodnili, że  wyjątkowymi ludźmi – Aniołami, którzy nie mają skrzydeł.