Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Powitanie jesieni w naszej szkole

Grafika ilustrująca jesień
fot. pixabay.com

Powitanie jesieni w naszej szkole

„Kolorowa jesień już chodzi po lesie
Kasztankową grę dzisiaj zagra wiatr
Wietrzyk gwiżdże cza – czę w jesiennym bukiecie
A dzieci śpiewają cza – cza – cza”

23.09.2021. uczniowie naszej szkoły radośnie powitali nową porę roku piosenką, tańcem, wierszem i zabawą. Były jesienne przebrania, zagadki oraz konkursy. Dzieci już od rana z ogromnym zaangażowaniem wzięły udział w przygotowywaniu jesiennych kompozycji i dekoracji. Mamy nadzieję, że tak miło powitana jesień nie będzie smutna, nudna i zimna, ale piękna, barwna, ciepła i bogata w jesienne skarby!

Gazetka ścienna na korytarzu szkolnym o tematyce jesiennej
Gazetka ścienna na korytarzu szkolnym o tematyce jesiennej