Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Bohater Tygodnia- funkcjonariusz straży granicznej

Bohater Tygodnia- funkcjonariusz straży granicznej

Na kolejnym spotkaniu  rodzica z dziećmi  zaprezentował się tato Dawida z grupy 5-6-latków.

Pan Arkadiusz pełni służbę w Straży Granicznej w Oddziale w Dołhobyczowie.Podczas prezentacji swojego zawodu  przedstawił wymagania, jakie trzeba spełnić, aby pracować jako funkcjonariusz straży granicznej. Określił czynności i funkcje jakie pełni podczas wykonywania swojej służby. Opowiadał o sprzęcie jakiego używa straż graniczna. Dzieci mogły zostawić swoje odciski palców, popatrzeć przez specjalną lornetkę, użyć kompasu  i wsiąść do samochodu operacyjnego. Na koniec swoje umiejętności zaprezentował pies, który również pełni służbę w straży granicznej. Dziękujemy za poświęcony czas oraz wspaniałą prezentację.

Funkcjonariusz opowiada o swojej pracy
IMG_20220606_103700
Funkcjonariusz opowiada o swojej pracy
Dzieci słuchają