Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

07 lutego  w przedszkolu odbyła się bardzo ważna i od dawna przygotowywana uroczystość. Dzieci tydzień wcześniej zaprosiły swoich Dziadków, aby uczcić ich święto wierszem i piosenką.

Przedszkolaki zaprezentowały się w wierszach, piosenkach i tańcu. Zaśpiewały głośne Sto lat! A w dowód wdzięczności za miłość do nich wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. Był też czas na poczęstunek, który przygotowali rodzice.

Dzieci w strojach bałwanków zaprezentowały się w części artystycznej.
IMG_20230207_105552
Dzieci w strojach bałwanków zaprezentowały się w części artystycznej.
Wśród bałwanków można było dostrzec panią Zimę
IMG_20230207_105555