Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Policjanci z wizytą w przedszkolu

Policjanci z wizytą w przedszkolu

19 stycznia policjanci z hrubieszowskiej komendy policji odwiedzili nasze przedszkole i klasy I-III.

Podczas spotkania mundurowi przypomnieli najmłodszym o zasadach bezpieczeństwa. Dzieci dowiedziały się jak trzeba postępować w kontakcie z osobami obcymi oraz ćwiczyły właściwe przechodzenie przez jezdnię. Policjanci wyjaśnili jak należy podróżować samochodem i jaką rolę pełnią pasy bezpieczeństwa oraz jak ważne są elementy odblaskowe dla pieszego. Zbliżające się ferie stały się okazją do prelekcji na temat bezpiecznych zasad spędzanie wolnego czasu.

.