Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty

Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty

"My rodzinę dobrą mamy..."

Pod takim hasłem, w środę 29 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki miały okazję zaprezentować swoje umiejętności z dziedziny tańca, recytacji oraz gry aktorskiej. Humorystyczne scenki i żartobliwe teksty napawały śmiechem zebranych gości. Po części artystycznej na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

Dzieci recytują wiersze i śpiewają piosenki z okazji Dnia Mamy i taty.
20240529_100250
Dzieci recytują wiersze i śpiewają piosenki z okazji Dnia Mamy i taty.
Rodzice oglądają występ swoich dzieci.
20240529_102728
Rodzice oglądają występ swoich dzieci.
Dzieci prezentują swoje umiejętności taneczne.
20240529_105840
Dzieci prezentują swoje umiejętności taneczne.
Dzieci śpiewają rodzicom gromkie 100 lat.
20240529_105459
Dzieci śpiewają rodzicom gromkie 100 lat.
Prezenty z okazji Dnia Mamy i Taty.
20240529_104605
Prezenty z okazji Dnia Mamy i Taty.