Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Światowy Dzień Pluszowego Misia

Grafika ilustrująca uczestników dnia pluszowego misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia

24 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka- miś, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu.

W naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia w piątek, wtedy to uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela. W ramach obchodów tego miłego święta nauczyciele oraz starsi uczniowie przeczytali młodszym dzieciom kilka opowieści o misiach. Odbył się też konkurs na jak najszybsze zjedzenie małego "co nieco", czyli pysznego miodu. Uczniowie wykonywali również różnorodne prace plastyczne. Wszyscy tego dnia świetnie się bawili i udowodnili tym samym, że moda na misie nie przemija. Dziękujemy wszystkim uczniom  za zaangażowanie, a szczególnie pani Julicie Jonaszek i pani Magdalenie Chomickiej-Caboń , które czuwały nad całością przedsięwzięcia.

Uczestnicy przebrani za misie oraz trzymający misia
20231124_105303