Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Szkolne Koło PCK na Międzypokoleniowym Turnieju Gier Planszowych

Grafika ilustrująca uczestników spotkania

Szkolne Koło PCK na Międzypokoleniowym Turnieju Gier Planszowych

4 czerwca członkowie Szkolnego Koła PCK pod opieką pani Julity Jonaszek udali się do HDK w Hrubieszowie, by wziąć udział w pierwszym Międzypokoleniowym Turnieju Gier Planszowych.

W szranki oprócz naszego koła stanęły Szkolne Koła PCK ze Szkoły Podstawowej w Werbkowicach, Szkoły Podstawowej im. s. Wandy Longiny Trudzińskiej i Siedmiu Wychowanków, Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Kryłowie, seniorów zaś reprezentował Klub Seniora CZAS z Hrubieszowa. Rywalizacja była bardzo zacięta i wszyscy bardzo dobrze się bawili pomimo różnicy wieku. Organizatorem spotkania był Polski Czerwony Krzyż Lubelskie i Niemiecki Czerwony Krzyż.