Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Szkolny konkurs -Najpiękniejsza Kapliczka Matki Bożej

Grafika ilustrująca laureatów konkursu
fot.własna

Szkolny konkurs -Najpiękniejsza Kapliczka Matki Bożej

W naszej szkole został zorganizowany szkolny konkurs: "Najpiękniejsza Kapliczka Matki Bożej".

Celem konkursu było przypomnienie uczniom poprzez twórczość plastyczną o chrześcijańskiej tradycji naszego kraju, pogłębianie wiedzy dzieci i młodzieży o polskim dziedzictwie kulturowym a także kształtowanie wrażliwości artystycznej.11 czerwca odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Nagrody otrzymali:

Kategoria - przedszkole:
I miejsce - Wiktoria Ciesielczuk i Hanna Caboń
Kategoria - klasy I-III:
I miejsce  - Laura Kunicka
II miejsce - Gabriela Samonek
Kategoria - klasy IV-VIII
I miejsce - Hubert Flis
II miejsce - Julia Bednarczuk

Konkurs zorganizowała Pani Iwona Ostrowska. Zwycięzcom gratulujemy.

Nagrodzone kapliczki
20240610_114711