Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Wycieczka do Escape Room do Zamościa

Grafika ilustrująca znak zapytania
fot.pixabay.com

Wycieczka do Escape Room do Zamościa

1 października 2024r. roku uczniowie klas 4-8 pod opieką wychowawców wybrali się na wycieczkę do Zamościa.

Celem wycieczki była integracja zespołu klasowego oraz rozwijanie umiejętności pracy w grupie, zabawa, nauka w Escape Room. Uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności w emocjonujących pokojach zagadek: "Serce Roztocza", "13 Posterunek", "Militarny Kryzys", "Chory Lekarz", "Sekretna Fabryka Świętego Mikołaja". Wycieczkę zakończyliśmy posiłkiem w McDonald's.

Uczniowie czekają na grę w escape roomie
Zdjecie9(1)