Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - BIERZEMY UDZIAŁ W KONKURSACH

BIERZEMY UDZIAŁ W KONKURSACH

MIĘDZYKLASOWY KONKURS PLASTYCZNY HISTORIA PAPIEŻA POLAKA

31.10.2023 r. został rozstrzygnięty Międzyklasowy Konkurs Plastyczny adresowany głównie do chętnych uczniów z kl. IV i V pt. Historia Papieża Polaka. Konkurs został zorganizowany w związku z obchodami XXIII Dnia Papieskiego, którego hasło brzmiało Cywilizacja życia.

Komisja konkursowa, po weryfikacji zgłoszonych prac, postanowiła przyznać następujące miejsca:

I miejsce Jakubowi Jankowskiemu z kl. V

II miejsce Marcelowi Całce z kl. IV

III miejsce Natalii Stopie z kl. V

Zwycięzcy w/w konkursu otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia. Konkurs zorganizowała p. C. Malec, nagrody ufundowała Rada Rodziców.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

XVIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA O ŚW. MAKSYMILIANIE MARII KOLBE

27.10. 2023r. w naszej szkole został rozstrzygnięty Konkurs Plastyczny o św. Maksymilianie Marii Kolbe – etap szkolny, który jest jedną z części XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady o św. Maksymilianie Marii Kolbe. Do w/w konkursu zglosili się chętni uczniowie
z klas II-III. Ich zadaniem było wykonanie pracy plastycznej domu rodzinnego Kolbów na podstawie opisu zamieszczonego w regulaminie olimpiady. Komisja konkursowa powołana przez szkolnego koordynatora, postanowiła nagrodzić prace i zakwalifikować do etapu ogólnopolskiego, następujących uczniów:

I miejsce Natalia Rachul z kl. II

II miejsce Julia Markiewicz z kl. III

III miejsce Nikola Bogucka z kl. II

Zwyciężczynie otrzymały pamiątkowe dyplomy i symboliczne nagrody, pozostałe uczennice nagrody pocieszenia, ktore ufundowała Rada Rodziców. Organizatorem w/w olimpiady na etapie szkolnym była p. C. Malec

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnym etapie!