Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - DZIEŃ CHŁOPAKA W NASZEJ SZKOLE

DZIEŃ CHŁOPAKA W NASZEJ SZKOLE

29 września 2023 r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski pod opieką pań: Moniki Marel-Knap i Moniki Stefańskiej złożył naszym chłopcom życzenia oraz wręczył słodkości.

Dodatkową atrakcją była piosenka pt. „Bohater”, wykonana dla kolegów przez koleżanki. Zaśpiewały ją Estera Saczewska – uczennica kl. IV oraz Natalia Stopa – uczennica kl. V. Urozmaiceniem tego dnia była muzyka, którą można było usłyszeć na szkolnym korytarzu w czasie przerw. Oprócz szkolnych obchodów, odbyło się również klasowe świętowanie tego dnia. Uczniowie klas I-III oraz kl. VI delektowali się smakiem pizzy dowiezionej do naszej szkoły, szóstoklasiści grali również w gry planszowe. Uczniowie kl. IV i V pod opieką pań: Irminy Berlickiej oraz Alicji Petryckiej rozpalili ognisko, na którym można było upiec smaczne kiełbaski. Natomiast najstarsi uczniowie z kl. VII postanowili zabawić się w kucharzy i sami upiec pizzę. Pomysł okazał się bardzo trafiony, ponieważ pizza wyszła pyszna, a zabawa przy jej wykonaniu jeszcze bardziej zintegrowała klasę. Pragniemy serdecznie podziękować p. Magdalenie Fuks i p. Annie Śliwie za pomoc przy pieczeniu pizzy oraz pyszne rogaliki i babeczki, które panie przygotowały specjalnie na tę okazję.

Dzień Chłopaka 1
Dzień Chłopaka 2