Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Miłość niejedno ma imię!

Miłość niejedno ma imię!

Miłość niejedno ma imię!

W tym roku dzień świętego Walentego obchodziliśmy dłużej niż zwykle. Świętowanie rozpoczęliśmy 14 lutego.

Tego dnia uczniowie zastali szkołę przystrojoną w mnóstwo czerwonych serduszek, które wprowadziły nas w przyjazny i nieco romantyczny nastrój, a na korytarzu szkolnym stanęła skrzynka, do której mogliśmy wrzucać kartki z ciepłymi słowami dla naszych przyjaciół i skrytych miłości. Rozdanie poczty walentynkowej odbyło się 16 lutego. Tego dnia nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą kartkę walentynkową, który organizowany był przez p. M. Stefańską i p. M. Marel-Knap.
W kategorii klas 0-III zwyciężyli:
I miejsce – Julka Markiewicz, kl. II
II miejsce- Lena Fuks, kl. I
III miejsce - Amelka Majewska, kl. 0
W kategorii klas IV-VIII nagrodzeni zostali:
I miejsce - Oliwka Biber, kl. VI
II miejsce - Lena Kowalska, kl. VIII
III miejsce - Bartek Stopa, kl. V
Zwycięzcom gratulujemy, a całej społeczności szkolnej życzymy, aby ciepłe i przyjazne słowa płynęły do nich nie tylko walentynki, ale również każdego innego dnia.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.