Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Najzdolniejsi uczniowie naszej szkoły otrzymali stypendium Wójta Gminy Hrubieszów

W dniu 29 czerwca 2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach, Pan Tomasz Zając wręczył najzdolniejszym uczniom z naszej gminy jednorazowe stypendia pieniężne Wójta Gminy Hrubieszów.

Stypendium przyznawane jest corocznie w trzech dziedzinach: wybitne osiągnięcia edukacyjne, sportowe lub artystyczne. W roku szkolnym 2022/2023 w kategorii wybitne osiągnięcia edukacyjne nagrodzonych zostało 14 uczniów naszej szkoły:
Tomasz Antoniak – kl. IV
Jakub Jankowski – kl. IV
Mateusz Kaczkowski – kl. IV
Natalia Stopa – kl. IV
Kinga Zymon – kl. IV
Jakub Całka – kl. V
Aleksandra Wiśniewska – kl. V
Zuzanna Zielińska – kl. V
Karolina Berlicka – kl. VI
Dominika Brzozowska – kl. VI
Magdalena Matelska – kl. VI
Igor Troć – kl. VI
Zofia Tkaczyk – kl. VIII
Dagmara Tucka – kl. VIII

Aby otrzymać stypendium za osiągnięcia edukacyjne, należało uzyskać w wyniku klasyfikacji rocznej średnią ocen na poziomie co najmniej 4,75 lub zająć minimum III miejsce podczas olimpiad, kursów lub turniejów na szczeblu co najmniej wojewódzkim.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy im dalszych sukcesów!