Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - "Poznaj Polskę" - wycieczka do Dęblina i Lublina

"Poznaj Polskę" - wycieczka do Dęblina i Lublina

Dnia 11 maja 2022 r. uczniowie z klas I-III pojechali na wycieczkę do Dęblina i Lublina.

Wyjazd był dofinansowany z programu MEiN „Poznaj Polskę”. Pierwszym punktem wycieczki było Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, gdzie uczniowie poznali różnego rodzaju sprzęt lotniczy oraz mieli możliwość wejścia do środka samolotu prezydenckiego. Następnie udaliśmy się na obiad do pobliskiej restauracji. Po posiłku wyruszyliśmy w drogę powrotną. Zatrzymaliśmy się w Lublinie. Tam spacerowaliśmy ulicami Starego Miasta. Dzieci poznały historią Lublina i zobaczyły jego charakterystyczną XIV w. zabudowę.

Uczniowie na tle samolotu prezydenckiego
Uczniowie na tle samolotu prezydenckiego