Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Stwórzmy kulturę szacunku w Sieci

Stwórzmy kulturę szacunku w Sieci

W dzisiejszym skomputeryzowanym świecie napotykamy mnóstwo pułapek, w które musimy być czujni, by nie wpaść.

Uczniowie naszej szkoły są już bogatsi o wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa w sieci, dzięki uprzejmości dwóch przemiłych pań z Gminnego Ośrodka Kultury w Wołajowicach. 27 września p. Malwina oraz p. Paulina przeprowadziły w naszej szkole zajęcia dla uczniów klas I-V, podczas których dzieci poznały drużynę Sieciaków oraz zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie w praktyce będą potrafili zastosować wskazówki udzielone im podczas zajęć i w bezpieczny sposób będą korzystać z zasobów internetowych. Pani Malwinie i pani Paulinie dziękujemy za poświęcony nam czas oraz czekamy niecierpliwie na kolejne spotkanie.

Uczniowie przyglądają się tworzeniu imiennych pamiątkowych przypinek
image002.jpg
Uczniowie przyglądają się tworzeniu imiennych pamiątkowych przypinek
Zdjęcie przedstawia uczniów klas I-III siedzących w ławkach i słuchających prelekcji