Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Szkolne obchody dnia bezpiecznego Internetu 2021

Tablet wyświetlający uśmiech trzyma globus opasany siecią internetową, po prawej tekst " Dzień bezpiecznego Internetu 2021, wtorek 9 lutego"
www.saferinternet.pl

Szkolne obchody dnia bezpiecznego Internetu 2021

Uczniowie klas 1 - 3 brali udział w szkolnym konkursie plastycznym pod hasłem „Jestem bezpieczny w Internecie” Konkurs związany był z obchodami Międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu. Zadaniem każdego uczestnika konkursu było wykonanie plakatu uświadamiającego zagrożenia związane z Internetem, takie jak: cyberprzemoc, oszustwa, hejt itp.

W konkursie tym nagrodzeni zostali:

• I miejsce – Natalia Stopa - klasa 2
  • II miejsce – Michał Antosiewicz- klasa 3