Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej im. 15 Pułku Piechoty ”Wilków” w Stefankowicach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Apel rozpoczęła Pani Dyrektor podziękowaniami skierowanymi do uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły za intensywną pracę w całym roku szkolnym. Pani Joanna Antoniak szczególne podziękowania skierowała do uczniów klasy VIII, dla których była to ostatnia uroczystość w naszej szkole. Dziękowała absolwentom za godne reprezentowanie naszej szkoły w konkursach, turniejach, uroczystościach gminnych, powiatowych; gratulowała sukcesów edukacyjnych, życzyła powodzenia na dalszych szczeblach edukacji. Następnie p. Joanna Antoniak pożegnała p. Ewę Kaczor, która w bieżącym roku szkolnym zakończyła pracę w naszej placówce. I w końcu nadszedł najbardziej wyczekiwany moment przez naszych wychowanków. Pani Dyrektor wręczyła uczniom dyplomy, świadectwa oraz nagrody książkowe za pilność, bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, a także nagrody za wysoką frekwencję, złożyła również na ręce rodziców uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce listy gratulacyjne. Rodzicom szczególnie zaangażowanym w prace społeczne na rzecz szkoły wręczyła podziękowania.

Po dziesięciu miesiącach intensywnej nauki przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Wszystkim uczniom oraz pracownikom szkoły życzymy udanych wakacji, pełnych niezapomnianych chwil i wrażeń.