Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Uroczystość pożegnania uczniów klasy VIII

Uroczystość pożegnania uczniów klasy VIII

Dnia 15 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej im. 15 Pułku Piechoty ”Wilków” w Stefankowicach odbyło się „Zakończenie klasy ósmej”.

Uroczystość rozpoczęła się pięknie odtańczonym przez uczniów polonezem. Następnie głos zabrała p. dyrektor Joanna Antoniak, która przywitała zgromadzonych gości i wygłosiła przemówienie do uczniów kl. VIII, w którym dziękowała m.in. za wspólnie spędzony czas oraz reprezentowanie szkoły w konkursach i uroczystościach szkolnych. Podziękowania otrzymali również rodzice - za aktywne uczestnictwo w życiu klasy i szkoły oraz zaangażowanie w edukację i wychowanie dzieci. Po występie pani Joanny Antoniak klasa VIII zaprezentowała zabawną część artystyczną oraz złożyła podziękowania dla p. dyrektor, nauczycieli oraz p. Teresy Sobolewskiej. Również klasa VII przygotowała niespodziankę dla starszych kolegów i koleżanek. Siódmoklasiści przyznali uczniom klasy VIII nagrody w kilku - wymyślonych przez siebie kategoriach. Po oficjalnym apelu odbył się poczęstunek, a po nim zabawa taneczna. Wszyscy zebrani świetnie się bawili. Ta uroczystość na długo pozostanie w naszej pamięci.

Polonez w wykonaniu uczniów kl. VIII
Polonez w wykonaniu uczniów kl. VIII