Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Drugi tydzień września stał się czasem kampanii wyborczej w naszej szkole.

Uczniowie zgłaszali swoje kandydatury do opiekunów Samorządu Uczniowskiego, wykonywali plakaty, opowiadali o sobie i swoich pomysłach uatrakcyjnienia życia szkoły, a nawet rapowali. Po takim zapoznaniu z kandydatami, 13 września, uczniowie klas I-VII w tajnym głosowaniu podjęli decyzję o składzie Samorządu Uczniowskiego. Decyzją uczniów przewodniczącym szkoły został Bartosz Stopa kl. VI, zastępcą przewodniczącego Magdalena Matelska kl. VII, a sekretarzem Karolina Berlicka kl. VII. Sekcję pomocniczą stanowią Julia Śliwa kl. VII oraz Dominika Brzozowska kl. VII. Uczniowie wybrali również opiekunów SU, którymi już po raz kolejny zostały panie Monika Marel-Knap i Monika Stefańska. Nowym członkom SU oraz opiekunom życzymy pomysłowości i kreatywności w podejmowaniu nowych, ciekawych przedsięwzięć.

SU 2
SU 3