Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Życzenia dla babć i dziadków

Życzenia dla babć i dziadków

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.

W tym wyjątkowym dniu przekazujemy wszystkim Państwu dużo zdrowia, abyście jak najdłużej mogli obdarzać swoje wnuki miłością, byli dumni z ich osiągnięć, uczyli tego, co piękne, ważne i mądre. Z tej okazji dzieci przygotowały dla Was najpiękniejsze życzenia wyrażone wierszem, tańcem i piosenką. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu.

KLIKINIJ W OBRAZ ABY ZOBACZYĆ FILM Z WYSTĘPEM UCZNIÓW