Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - ANALIZA POTRZEB MIESZKANIOWYCH SIM WSCHÓD SP. Z O.O.

ilustracja mieszkania
fot. pixabay.com

ANALIZA POTRZEB MIESZKANIOWYCH SIM WSCHÓD SP. Z O.O.

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa czyli SIM to spółka realizująca budownictwo społeczne. Podstawowym celem działalności Spółki jest budowa mieszkań oraz ich eksploatacja na zasadach najmu w szczególności budowanie mieszkań na wynajem o umiarkowanym czynszu.

Gmina Hrubieszów jest jednym z udziałowców nowo utworzonej Spółki SIM Wschód Sp. z o.o. Na terenie Gminy Hrubieszów planowana jest budowa mieszkań na działkach położonych w miejscowości Moroczyn.

Mieszkania w SIM dedykowane są osobom i rodzinom nie posiadającym własnego mieszkania, którzy dysponują środkami na regularne opłacanie czynszu, jednak ich dochody są za niskie na zaciągnięcie kredytu hipotecznego na zakup mieszkania.

Spółka SIM Wschód w celu określenia potrzeb mieszkaniowych gmin będących Udziałowcami Spółki opracowała ankietę, która pozwoli na sprecyzowanie oczekiwań ewentualnych, przyszłych najemców.

Link do elektronicznego formularza ankiety - https://forms.office.com/r/4Wgu3mshrv