Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Dofinansowanie dla Stowarzyszenia "Przystań" Mieniany

Logo stowarzyszenia "Przystań" Mieniany
grafika własna

Dofinansowanie dla Stowarzyszenia "Przystań" Mieniany

Stowarzyszenie „Przystań” Mieniany 30.03.2022 otrzymało dofinansowanie z Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego „Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO” i będzie realizowało działania pod tytułem: Mobilizacja dla Ukrainy. W ramach uzyskanego wsparcia zakupiony zostanie sprzęt gastronomiczny, umożliwiający wydajność pomocy dla uchodźców z Ukrainy.

Logo NIW 300x224

Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich 2