Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Gmina Hrubieszów ogłasza sprzedaż drewna pochodzącego z wycinki drzew z działki gminnej w m. Stefankowice, gmina Hrubieszów

Gmina Hrubieszów ogłasza sprzedaż drewna pochodzącego z wycinki drzew z działki gminnej w m. Stefankowice,  gmina Hrubieszów

1. Przedmiotem oferty jest:

Sprzedaż 8,66 m3 drewna, pochodzącego z wycinki drzew gatunku klon z działki gminnej w miejscowości Stefankowice w cenie minimalnej 1558,80  zł za całość.

Drewno umiejscowione jest w Parku Podworskim w miejscowości Stefankowice (działka nr 997/3).

2. Sprzedaż drewna nastąpi na rzecz osoby/ podmiotu oferującego cenę, która nie może być niższa niż cena wskazana w punkcie 1. W przypadku wystąpienia większego popytu na drewno, jego sprzedaż nastąpi na rzecz osoby/ podmiotu oferującego najwyższą stawkę. W przypadku wpływu ofert na zakup drewna po takiej samej cenie, o sprzedaży drewna zadecyduje kolejność wpływu ofert. Na nabywcy ciąży obowiązek uprzątnięcia działki po wykonanych pracach związanych z załadunkiem drewna.

3. Oferenci zainteresowani realizacją w/w zadania mogą złożyć ofertę w zamkniętej kopercie, opisanej w następujący sposób: „Oferta na zakup drewna pochodzącego z wycinki drzew w m. Stefankowice”
w sekretariacie Urzędu Gminy Hrubieszów przy ul. B. Prusa 8.

Termin składania oferty cenowej do 22 sierpnia 2024 r. do godz. 10.00.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 23 sierpnia 2024 r. o godz. 12.00.

Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.