Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Informacja o skróceniu czasu przyjmowania wniosków o wydanie dowodu osobistego i pozostałych zdarzeń z obszaru dowodów osobistych w dniu 5 listopada 2021 r.

Postać krzycząca przez megafon
fot. pixabay.com

Uprzejmie informujemy o skróceniu czasu przyjmowania wniosków o wydanie dowodu osobistego i pozostałych zdarzeń z obszaru dowodów osobistych w dniu 5 listopada 2021 r. do godz. 12.00 w związku z wdrożeniem rozwiązań technicznych umożliwiających wydawanie dowodu osobistego zawierającego odciski palców.

Wszystkie osoby, które chciałyby otrzymać dowód osobisty według starego wzoru, mają czas tylko do 5 listopada br., do godz. 12.00.