Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej - nabór od 3 stycznia do 30 grudnia 2022 r.

postać krzycząca przez megafon
fot. pixabay.com

Zgodnie z ogłoszeniem Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z dnia 23 grudnia 2021 r. w terminie od 3 stycznia do 30 grudnia 2022 r. rolnicy, którzy ponieśli w gospodarstwach straty spowodowane klęskami żywiołowymi, bądź wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń (ASF) mogą składać w ARMiR

wnioski o przyznanie pomocy na operacje typu „Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej” w ramach poddziałania „Wsparcia inwestycji w odtwarzaniu w odtwarzanie gruntów rolnych i przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof” PROW 2014-2020.

Szczegółowe informacje dotyczące tego działania znajdziecie Państwo na stronie internetowej ARMiR pod tym adresem.