postać krzycząca przez megafon

Oferta realizacji zadania publicznego

W dniu 31 sierpnia 2022 r. Stowarzyszenie „Sosenka” ze Stefankowic złożyło w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2022 r., poz. 1327 z późn. zm.) ofertę na realizację zadania publicznego

w zakresie podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej pn.: „Rekonstrukcja bitwy pod Stefankowicami”. Uznając celowość realizacji zadania publicznego przez ww. podmiot na podstawie art. 19a ustawy zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej, stronie internetowej oraz  na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Hrubieszów.

Wszelkie uwagi i zastrzeżenia do przedstawionego w ofercie zadania można zgłaszać osobiście w Urzędzie Gminy Hrubieszów  pok. nr 1A, w formie pisemnej na adres: Urząd Gminy Hrubieszów, ul. B. Prusa 8, 22-500 Hrubieszów lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie 7 dni od daty zamieszczenia oferty na stronie internetowej, tj. do dnia 08 września 2022 r.

Plik źródłowy dostępny w BIP UG Hrubieszów pod tym adresem