Postać trzymająca czerwony megafon

Oferta realizacji zadania publicznego - Gminny Klub Sportowy Huragan Hrubieszów

W dniu 23 sierpnia 2023 r. Gminny Klub Sportowy Huragan Hrubieszów złożył w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2023 r., poz. 571) ofertę na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn.: „Wsparcie zadań realizowanych przez GKS Huragan Hrubieszów skierowanych do dzieci i młodzieży z terenu Gminy Hrubieszów”.

Uznając celowość realizacji zadania publicznego przez ww. podmiot na podstawie art. 19a ustawy zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej, stronie internetowej oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Hrubieszów.

Wszelkie uwagi i zastrzeżenia do przedstawionego w ofercie zadania można zgłaszać osobiście w Urzędzie Gminy Hrubieszów pok. nr 19, w formie pisemnej na adres: Urząd Gminy Hrubieszów, ul. B. Prusa 8, 22-500 Hrubieszów lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie 7 dni od daty zamieszczenia oferty na stronie internetowej, tj. do dnia 30 sierpnia 2023 r.

Oferta realizacji zadania publicznego - Stowarzyszenie Sosenka ze Stefankowic dostępna jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Hrubieszów, link poniżej.

https://ughrubieszow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=83&action=details&document_id=1920121