Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - ANKIETA dotycząca nowo opracowywanego Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Hrubieszów na lata 2022-2030

postać krzycząca przez megafon
fot. pixabay.com

Drodzy Mieszkańcy Gminy Hrubieszów,

Na początku 2022 roku rozpoczął się proces opracowywania nowego dokumentu – Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Hrubieszów. Ankietyzacja skierowana na poznanie zdania mieszkańców trwać będzie od 23.09.2022 roku do 24.10.2022 roku, tak, aby zapewnić wszystkim chętnym mieszkańcom udział w procesie partycypacji społecznej w toku prac nad dokumentem rewitalizacyjnym. W związku z tym prosimy Państwa o wypełnienie ankiety w formie formularza internetowego.

Link do ankiety: https://forms.gle/dJP4bc6E6YbLTu93A
Formularz ankiety będzie dostępny do 24.10.2022 r.

Państwa udział będzie stanowił aktywny wkład w tworzenie nowego dokumentu - Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Hrubieszów. Udzielone przez Państwa odpowiedzi pomocne będą przy procesie wyznaczania obszaru rewitalizacji w Gminie.

Państwa opinie oraz wskazania będą stanowić kluczowy element procesu tworzenia dokumentu.

Z góry dziękujemy za udział w badaniu.